Інструкції з охорони праці для класного керівника

У даному розділі представлені нові інструкції з охорони праці для класних керівників школи, охорони праці при проведенні позакласних і шкільних заходів, інструкції з техніки безпеки для проведення інструктажів учнів класу.

На сторінці представлена можливість скачати інструкцію для класних керівників, які виїжджають з учнями на екскурсію по місту або в інший населений пункт, при проведенні позакласних виховних заходів, при проведенні пішохідних інструкцій, інструкцію надання першої допомоги учням, а також з пожежної безпеки.

В роботі кожного класного керівника школи стануть у необхідності інструкції з техніки безпеки, техніки безпеки при проведенні позакласних і загальних шкільних заходів, інструкції з охороні праці для проведення інструктажів з учнями свого класу.

Корисними під час проведення позакласних заходів у класі стануть інструкції з охорони праці при роботі на комп'ютері (ноутбуці), принтері, з мультимедійним проектором та мультимедійною дошкою у школі.

Інструкції по охороні праці для класних керівників


Необхідно пам'ятати, що класний керівник несе відповідальність за життя і здоров'я кожного учня класу, тому дотримання і виконання інструкцій з охороні праці та техніки безпеки для класного керівника є його найважливішим обов'язком.

Організація цікавих позакласних заходів, участь в екскурсіях і проведення суспільно-корисних робіт вносить різноманітність в життя класу, проте класному керівнику не варто забувати про чинники, які можуть привести до загрози життя учнів. Перед кожним заходом або поїздкою до театру, музею учителеві слід ознайомитися з інструкціями з охороні праці і проінструктувати дітей.

Інструкції з техніки безпеки для класного керівника


Під рукою у класного керівника завжди мають бути основні інструкції, які дозволять йому вчасно зорієнтуватись при виникненні нещасного випадку з учнем і своєчасно надати йому першу долікарську допомогу, в ситуації виникнення пожежі, а також при використанні демонстраційної техніки на позакласних заходах і святах.

Класний керівник не може передбачити можливих надзвичайних ситуацій, які можуть статися в місцях скупчення дітей. Проте, за допомогою інструкцій з охорони праці, класний керівник зможе завжди вчасно виявити проблему, діяти згідно зі встановленими правилами безпеки під час пожежі або іншої надзвичайної ситуації і уникнути травмування школярів.


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: