Інструкції з охорони життя і здоров'я дітей ДНЗ

Сторінка містить розроблені інструкції з охорони життя і здоров'я дітей у дитячому садку та вимоги до працівників щодо забеспечення безпеки вихованців дошкільного навчального закладу.

Важливою частиною навчально-виховного процесу є участь дітей у різноманітних культурно-розвиваючих та розважальних заходах, які проводить дитячий садок (ДНЗ).

Таким чином, діти пізнають світ, роблять успіхи у навчанні, займаються різноманітною творчою діяльністю та пізнають первинні правила організованої поведінки в групі людей.

Інструкції з охорони праці при проведенні екскурсій, масових заходів, прогулянок на ігрових майданчиках ДНЗ


Вихователі та адміністрація дитячого садку забеспечують культурно-розвиваючу діяльність під час перебування дітей у дошкільному навчальному закладі. Вихователі та помічники повинні попіклуватись про безпеку дітей на кожному етапі культурного заходу та забеспечити виконання вимог інструкцій з охорони життя і здоров'я дітей при проведенні масових заходів.

Працівники можуть організувати екскурсії до історичного або краєзнавчого музею, прогулянки у зимовий парк, екскурсії до кондитерської фабрики, пекарні та навіть екскурсію-знайомство із школою.

Інструкції з охорони праці при перевезенні дітей транспортом та під час дорожньо-транспортного руху ДНЗ

Проведення культурно-розвиваючих заходів нерідко потребує належної організації переміщення групи дітей поза межами дошкільного навчального закладу. Це сприятлива можливість пояснити вихованцям правила дорожнього руху, роботу світлофору та вимоги поведінки біля автомобільного транспорту.

Вихователям ДНЗ потрібно знати інструкції з охорони праці при перевезенні вихованців автомобільним транспортом, бути дуже уважними та обережними під час руху дітей, щоб не призвести до дитячого дорожньо-транспортного травматизму.


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: