Інструкції з охорони праці для адміністрації школи

Даний розділ присвячений охороні праці для адміністрації школи (ЗНЗ) України, де ви можете знайти інструкції для директора школи, заступника директора з навчально-виховної роботи (НВР) та з адміністративно-господарської частини (АГЧ), заступника директора з виховної роботи та інші інструкції з охорони праці та техніки безпеки для адміністративно-управлінського персоналу загальноосвітнього навчального закладу.

Працівники навчального закладу повинні з відповідальністю відноситись до виконання вимог інструкцій з охорони праці для адміністрації школи (ЗНЗ) та бути уважним і дотримуватись правил техніки безпеки під час роботи з комп'ютером, принтером, ксероксом та іншою оргтехнікою у загальноосвітньому навчальному закладі. У розділі ви можете переглянути та скачати інструкції з охорони праці для адміністративно-управлінського персоналу школи (ЗНЗ), які містить загальні вимоги до працівників, їх обов'язки на робочому місці, перелік можливих шкідливих виробничих факторів та вимоги до безпеки в непередбачуваних ситуаціях.

Інструкції з охорони праці
для директора та заступників директора (завучів) школи


Адміністрація школи (ЗНЗ) несе відповідальність за належну організацію навчально-виховного процесу закладу, культурно-масових заходів. Під час роботи адміністративні працівники школи піддаються певним чинникам, які несуть згубний вплив на стан здоров'я працівника. Найбільш небезпечною дією на самопочуття є удар електричним струмом внаслідок використання несправних електроприладів під час роботи.

Представлені інструкції з охорони праці для адміністрації школи є універсальними для багатьох загальноосвітніх навчальних закладів України. Інформація, яка міститься у інструкціях, є актуальною та відповідає діючим нормативно-законодавчим актам та документам з охорони праці та техніки безпеки для освітніх закладів.

Інструкції
з охорони праці для членів адміністрації школи


Діяльність соціального педагога, педагога-організатора, психолога школи є дуже динамічною, активною і емоційно-напруженою, тому цій категорії працівників школи необхідно особливо уважно дотримуватися положень, правил і вимог охорони праці і техніки безпеки в загальноосвітньому навчальному закладі.

Якщо працівник адміністрації недбало виконує вимоги інструкції по охороні праці, він також піддається порушенню гостроти зору і загальної стомлюваності внаслідок тривалої роботи за персональним комп'ютером (ноутбуком). Таким чином, працівникові необхідно вивчити основи роботи з компьютерною технікою і ознайомитися з кількістю і тривалістю періодів відпочинку, необхідних для мінімального впливу згубних чинників на організм.


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: