Інструкції з охорони праці в ДНЗ (дитячому садку)

Цей розділ присвячений охороні праці в ДНЗ і в першу чергу інструкціям з охорони праці в ДНЗ, які повинні бути розроблені і затверджені у дошкільному навчальному закладі.

Представлені нижче інструкції з охорони праці в ДНЗ (дитячому садку) актуальні, і проходять систематичне корегування в залежності від внесення змін та доповнень у діючі нормативні документи з охорони праці.

Достатньо важко навчити дошкільнят чітко виконувати правила техніки безпеки в ДНЗ (дитячому садку), не пустувати з іграшками, приладдям для малювання, кухонним посудом та з іншими предметами. Тому в цьому питані особлива відповідальність за життя і безпеку дітей, які знаходяться в дитячому садку лягає на вихователів ДНЗ.

Інструкції з охорони праці для працівників ДНЗ (дитячого садка)


Усім працівникам ДНЗ необхідно пам'ятати, що перебування у садку великої кількості дітей молодшого віку потребує уважності і належної відповідальності за безпеку та життя вихованців. Важливо, щоб як педагогічний, так і обслуговуючий персонал уважно ознайомились із інструкціями з охорони праці та мали змогу не допустити уникнення надзвичайних ситуацій у ДНЗ та загрози безпеки життєдіяльності працівників та вихованців навчального закладу.

Кожному працівнику необхідно з відповідальністю відноситись до виконання правил та вимог охорони праці в дитячому садку, так як ДНЗ - це місце з масовим перебуванням маленьких дітей - дошкільнят, які зазвичай при винекненні надзвичайної ситуації чи отримання травми не зможуть самостійно прийняти правильного рішення або дії.

Інструкціі з охорони праці для педагогічних працівників ДНЗ (дитячого садка)

Педагогічні працівники дитячого садка відповідають за проведення навчальної та виховательської діяльності у закладі, яка направлена на інтелектуальний, психологічний та фізичний розвиток дітей, забеспечення безпеки життєдіяльності дитини під час занять та рухливих ігор. Тому працівник зобов'язаний виконувати вимоги охорони праці для педагогічних працівників на робочому місці та під час виникнення аварійних ситуацій.

Інструкції з охорони праці для обслуговуючого персоналу ДНЗ (дитячого садка)

Завдяки праці технічного персоналу ДНЗ відбувається забеспечення необхідних робіт для діяльності закладу та експлуатації технічного обладнання. Для забеспечення безпеки працівника та вихованців закладу, необхідно ознайомитись із інструкціями з охорони праці для технічного та обслуговуючого персоналу ДНЗ (дитячого садка).

Інструкції з охорони праці при виконанні робіт в ДНЗЯкщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: