Інструкції з техніки безпеки в ДНЗ

Розділ присвячений інструкціям з техніки безпеки в ДНЗ (дитячому садку) та вимог з експлуатації працівниками закладу технічного обладнання під час роботи.

Ознайомлення із інструкціями для персоналу дитячого садка забеспечить працівникам належне усвідомлення вимог з організації праці та робочого місця, вимог безпеки та індивідуального захисту людини під час виконання професійних обов'язків з використанням технічного обладнання та електроприборів.

Технічному персоналу необхідно знати вимоги техніки безпеки при використанні будь-якого обладнання у дитячому садку. Неналежне використання електроприборів, газонокосарки, бензопили та іншого технічного обладнання може призвести до небажаних та трагічних наслідків.

Інструкції з техніки безпеки під час проведення робіт у ДНЗ


Обслуговуючий персонал забеспечує здійснення технічних та ремонтних робіт у навчальному закладі, виконання малярних робіт у приміщеннях садка, забеспечення очищення дахів, дворів та дитячих майданчиків від опалого листя, снігу та різноманітних забрудненнь. Для належної безпеки працівнику необхідно ознайомитись та дотримуватись інструкції з техніки безпеки під час проведення робіт у навчальному закладі.

Інструкції з техніки безпеки під час роботи з технічним обладнаням

Під час виконання професійних обов'язків працівники повинні використовувати належні електроприбори (комп'ютер, принтер, електрична праска, пральна машина тощо) та усвідомлювати вплив небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які може спричинити використане обладнання. Тому, у наступних інструкціях з техніки безпеки під час роботи з технічним обраднанням працівник дізнається вимоги до належної експлуатації прибору, як слід провести огляд на справність перед початком роботи та як уникнути небажаних ситуацій, які зашкодять здоров'ю працівника.

Необхідно пам'ятати, що технічний працівник також відповідає за безпеку вихованців навчального закладу. Тому, з метою уникнення надзвичайних ситуацій працівник не повинен залишати обладнання без належного нагляду.


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: