Інструкції з охорони праці в кабінеті обслуговуючої праці

Розділ містить інструкції з охорони праці в кабінеті обслуговуючої праці та інструкції з ОП для учениць при роботі з обладнанням на уроках трудового навчання.

Вчителю необхідно забеспечити певну безпеку у кабінеті під час заняття з трудового навчання (обслуговуюча праця) та проводити інструктажі з техніки безпеки кожен раз, коли учениці зустрічаються з новим типом діяльності та освоюють нове обладнання за програмою.


Під час виконання робіт в кабінеті кулінарії з приготування їжі діти повинні пам'ятати, що неналежне ставлення до правил безпеки і охорони праці на кухні, використання обладнання та умов зберігання продуктів харчування може спричинити шкоду здоров'ю людини.

Вимоги правил безпеки щодо використання побутової швейної машини з ножним або ручним приводом також міститься у нашому списку інструкцій з охорони праці в кабінеті обслуговуючої праці або в швейній майстерні для дівчат.

Перед початком роботи вчителю слід нагадати за допомогою відповідних інструкцій дітям про правила використання обладнання та вимоги охорони праці і техніки безпеки при роботі з ножицями, голками і шпильками, спицями, гачком в кабінеті трудового навчання (обслуговуючої праці).


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: