Інструкції з охорони праці в шкільній бібліотеці

Це розділ для тих, хто шукає пакет інструкцій з охорони праці в шкільній бібліотеці та інструкції для працівників бібліотеки.

Приміщення бібліотеки - це місце для додаткової навчально-виховної роботи з учнями школи. Діти відвідують читальний зал у пошуках додаткової літератури та книжок для самостійного читання.

Також, це нерідко є місцем великого скупчення людей, наприклад під час культурно-розвиваючих заходів, литературних читаннь або проведення наукової конференції у рамках захисту дослідницьких робіт та шкільних міні-проектів.

Інструкції з охорони праці в шкільній бібліотеці

Читальний зал та книгосховище повинні бути обладнані відповідно до вимог діючих інструкцій з техніки безпеки у бібліотеці, так як це місце відвідування багатьох учнів і робоче місце для бібліотекарів та педагогів-бібліотекарів у школі.

Інструкції з охорони праці для бібліотекаря та завідувача бібліотекою

Працівники бібліотеки повинні пам'ятати про пожарну небезпеку у місці скупчення великої кількості друкованої літератури (книгосховищі) та безпеку відвідувачів читального залу у надзвичайних випадках. Інструкції для бібліотекаря та інших працівників бібліотеки містять вимоги для бібліотекаря з надання першої долікарської допомоги, які працівник повинен знати та вміти використовувати в окремих випадках.


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: