Інструкція з охорони праці під час занять з гімнастики в ДНЗ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
___________________________
(посада керівника і
___________________________
скорочене найменування закладу)
"___"___________2024 № ______
(число, місяць рік)

Інструкція
з охорони праці для вихованців під час занять з гімнастики


Дана інструкція з охорони праці під час занять з гімнастики розроблена для дітей ДНЗ, які займаються у спортивній залі або на спортивному майданчику гімнастикою, з метою збереження здоров'я і попередження травмувань вихованців дитячого садка. Інструктаж проводить інструктор з фізичної культури на першому занятті.

1. Під час занять з гімнастики уважно слухайте інструктора з фізичної культури, вихователя дошкільного навчального закладу.

2. У разі якщо ви помітили, що вам або іншим дітям загрожує небезпека, хтось отримав травму, садно або удар по голові - потрібно негайно розповісти про це старшим.

3. Не використовуйте і не грайте з гімнастичним знаряддям без дозволу інструктора і в його відсутності. Займатися у відсутності інструктора з фізичної культури заборонено.

4. Перед тим, як починати вправи на знарядді, переконайтеся в тому, що в місцях зіскоків знаходиться гімнастичний мат.

5. Звертайте увагу на поверхню гімнастичних матів – вона повинна бути рівною, без пошкоджень. Якщо гімнастичні мати лежать нерівно або на поверхні є пошкодження – негайно повідомте інструктору з фізкультури або вихователю.

6. Під час занять, де один за іншим виконують вправи потоком, необхідно дотримуватися відстані, щоб не травмувати один одного.

7. Виконуючи вправи, де потрібно стрибати зі знаряддя, будьте обережні, намагайтеся м'яко приземлятися на носки, пружно присідаючи.

8. Складні і небезпечні вправи слід виконувати під обов'язковим контролем інструктора і вихователя.

9. Під час виконання вправ зверніть увагу на стан інструментів, з якими вам потрібно буде займатися. Якщо ви помітили, що спортивний інвентар зламаний і може бути небезпечним, повідомте інструктору або вихователю.

10. Після занять ретельно вимийте руки з милом, не пробуйте мило на смак, при попаданні піни в очі, акуратно промийте їх водою.

11. Якщо під час занять або після них ви відчули біль в руках або ногах, помітили почервоніння шкіри або рану, припиніть заняття і негайно повідомте інструктора або вихователя для надання першої допомоги.

12. Під час занять тримайте дистанцію і не підходьте близько до інших дітей, які виконують вправи зі спортивним інвентарем.

Інструкцію розробив
____________________________

УЗГОДЖЕНО:

Керівник (спеціаліст)
служби охорони праці закладу

З інструкцією ознайомлений (а)
«___»___________20___р.

_____________________
(підпис)

_____________________
(підпис)

_____________________
(підпис)

_______________________
(прізвище, ініціали)

_______________________
(прізвище, ініціали)

_______________________
(прізвище, ініціали)


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: