Бесіди і інструкції з безпеки життєдіяльності дітей в ДНЗ

У представленому розділі розглядається безпека життєдіяльності дітей в ДНЗ (дитячому садку), організація цієї роботи вихователями, даються необхідні рекомендації, інструкції та інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності для вихованців дошкільних навчальних закладів України.

Інструкції з охорони праці для класного керівника

У даному розділі представлені нові інструкції з охорони праці для класних керівників школи, охорони праці при проведенні позакласних і шкільних заходів, інструкції з техніки безпеки для проведення інструктажів учнів класу.

На сторінці представлена можливість скачати інструкцію для класних керівників, які виїжджають з учнями на екскурсію по місту або в інший населений пункт, при проведенні позакласних виховних заходів, при проведенні пішохідних інструкцій, інструкцію надання першої допомоги учням, а також з пожежної безпеки.

Інструкції з охорони праці на уроках фізкультури в спортзалі

Вчитель фізичної культури повинен використовувати інструкції з охорони праці і техніки безпеки на уроках фізкультури в спортзалі школи або на спортивному майданчику з метою безпечного проведення занять, в залежності від навчальної програми і видів роботи.

З метою допомоги вчителеві фізичного виховання розроблені інструкції з охорони праці для вчителів фізкультури, а також для учнів, які займаються на уроках фізичної культури футболом, баскетболом, волейболом, гімнастикою та легкою атлетикою.

Інструкції з охорони праці в кабінеті обслуговуючої праці

Розділ містить інструкції з охорони праці в кабінеті обслуговуючої праці та інструкції з ОП для учениць при роботі з обладнанням на уроках трудового навчання.

Охорона праці і техніка безпеки в шкільній навчальній майстерні

В даному розділі розглядається охорона праці в навчальних майстернях: слюсарної, столярної або універсальної шкільної майстерні, як один з розділів техніки безпеки на уроках технології для хлопчиків.

Учням на начальному рівні особливо необхідно провести інструктаж з охорони праці в майстерні школи для уникнення небезпечних випадків під час занять з технології.

Сторінки


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: