Охорона праці і техніка безпеки в шкільній навчальній майстерні

В даному розділі розглядається охорона праці в навчальних майстернях: слюсарної, столярної або універсальної шкільної майстерні, як один з розділів техніки безпеки на уроках технології для хлопчиків.

Учням на начальному рівні особливо необхідно провести інструктаж з охорони праці в майстерні школи для уникнення небезпечних випадків під час занять з технології.

Це є також важливою частиною виховного процесу, так як у майбутньому учні ще не одноразово використають навички технічної праці у побуті, а деякі з них - пов'яжуть своє життя з слюсарною справою. Тому важливо з самого початку виховати почуття відповідальності за власне життя та неухильне виконання інструкцій з техніки безпеки на уроках технології в навчальних майстернях.

На сторінці Ви знайдете інструкції з охорони праці в навчальній майстерні для вчителя технології і учнів, які слід детально розглянути перед виконанням завдань, які вимагають ручної обробки металу, дерева або використання верстата.


Вчитель повинен приділити особливу увагу під час виконання вихованцями виробів з деревини та металу, пояснити принцип дії верстатного обладнання у майстерні та застережити про небезпеку у разі неналежного виконання інструкций.


Якщо сторінка вам сподобалась, поділись з друзями: