Інструкції з охорони праці для адміністрації школи

Цей розділ присвячений охороні праці для адміністрації школи загальноосвітніх навчальних закладів України, де Ви можете знайти інструкції для директора школи, заступника директора з навчально-методичної роботи (НМР), з навчально-виховної роботи (НВР) або з адміністративно-господарської частини (АГЧ).

Працівники навчального закладу повинні з відповідальністю відноситись до виконання вимог інструкцій з охорони праці для адміністрації школи та бути уважним під час роботи з комп'ютером, принтером, ксероксом та іншою оргтехнікою.

У розділі Ви можете переглянути та скачати безкоштовно інструкції з охорони праці для адміністрації школи. Документ містить загальні вимоги до працівника, його обов'язки на робочому місці, яких можливий вплив шкідливих виробничих факторів та вимоги до безпеки в непередбачуваних ситуаціях.

Інструкції з охорони праці для директора та заступників директора (завучів) школи

Адміністрація школи несе відповідальність за належну організацію навчального процесу закладу, культурно-виховної двяльності та безпеку перебування учнів в кабінетах школи.

Представлені нижче інструкції з охорони праці для адміністрації школи є універсальними для всіх загальноосвітніх навчальних закладів України та інформація, яка міститься у документі, є актуальною та відповідає діючим нормативно-законодавчим актам та документам з охорони праці у закладах освіти України.